Tak, na życzenie na klienta wystawiamy fakturę na firmę lub imienną.

Tak, oczywiści zapraszamy do kontaktu 515 022 010.

Jest możliwe wystawienie na fakturze jednej pozycji np. okulary korekcyjne do pracy przed komputerze.

Tak, zamówienia można składać telefonicznie pod numerem 515 022 010 od poniedziałku do soboty w godzinach od 10 do 20-stej. Chętnie doradzamy i szukamy najkorzystniejszych rozwiązań.

Jeśli cylinder jest do 2 D czyli np. -1,00/-1,75/180° to cena nie ulega zmianie (są to zwykłe szkła magazynowe), jeżeli wartość ta jest powyżej 2 D, możliwy jest wzrost ceny (szkła recepturowe).

Zamówienia realizujemy od 1 do 5 dni. Czas realizacji może wydłużyć się w przypadku gotowych okularów (ramka + szkła), ze względu na ewentualne opóźnienie ze strony hurtowni szkieł okularowych.

Tak, montażem zajmuje się optyk z 30-letnim doświadczeniem. Pracujemy na topowych szlifierkach firmy Briot oraz Essilor Mr Blue

Koszt wysyłki:

– kurier (przedpłata) – 10 zł

– kurier pobranie – 15 zł

Płatność można dokonać przez system płatność TPay lub bezpośrednio na konta nr.
Drillpartner Bartosz Piotrowski

81102027460000380202587285

Każdy klient wraz z zamówionym towarem otrzyma paragon fiskalny. Jeżeli życzy sobie otrzymania faktury VAT powinien poinformować o wcześniej.

Tak, posiadają gwarancję producenta oraz objęte są prawem do reklamacji.

Tak, klient ma prawo do 14 dni zwrócić towar bez podania przyczyny.

Według prawa w Polsce okulary korekcyjne są wyrobem medycznym, który nie podlega prawu do zwrotu. Są wykonywane jako produkt na zamówienie. Oszlifowane soczewki nie nadają się do dalszej odsprzedaży. W takim przypadki zwracamy środki tylko za ramke

Tak, wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe.

Zdajemy sobie sprawę że towar używany przez 14dni  może nosić ślady użytkowane. Z tego powodu wysyłamy maksymalnie 2 ramki do ewentualnego przymierzenia aby unikać wysyłania kolejnym klientom towaru ze zwrotu.