Blog

MIRAFLEX – NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA DLA TWOJEGO DZIECKA!

Okulary dla dziecka powinny być:

BEZPIECZNE

Bezpieczeństwo niemowląt i małych dzieci jest najważniejszą cechą, jaką powinni wziąć pod uwagę rodzice, przy wyborze oprawek. Oprawki Miraflex nie metalowych elementów, dlatego też nie stanowią zagrożenie dla małych pacjentów.

FUNKCJONALNE

Okulary powinny być wygodne, komfortowe i stabilne nawet dla najbardziej ruchliwych dzieciaków! Okulary Miraflex są elastyczne, bezzawiasowe i super wytrzymałe.

I DODATKOWO STYLOWE

Ważne jest aby dziecko lubiło swoje okulary. Wybór kolorów jest oszałamiający, każdy znajdzie swój ulubiony kolor 🙂

Cechy oprawek:

MATERIAŁY

oprawki są giętkie, bez części metalowych, wykonane w całości z lekkiego plastiku.

ROZMIAR

oprawki nie powinny ograniczać pola widzenia, powinny być proporcjonalne do twarzy pacjenta, nie za małe i nie za duże. Oprawka, która nie jest na środku może utworzyć pryzmatyczny efekt i wzmocnić lub osłabić siłę soczewki. Duży wybór ułatwi dobranie najlepszej opcji.

MOSTEK

anatomicznie zaprojektowany do twarzy najmłodszych.

ZAUSZNIK

nie powinny uciskać dziecięcej twarzy, powinny mieć także odpowiednią długość. Jeśli zausznik jest zbyt długi oprawka ześlizguje się z nosa, jeśli jest zbyt krótki rzęsy ocierają się o soczewkę.

GUMKA

Dzieci rozpiera energia. Stale się przemieszczają i odkrywają nowe rzeczy. Czy to gra, skoki, uprawianie sportu lub po prostu potknięcia, dzieci są w ciągłym ruchu. Właśnie dlatego zalecamy gumkę, aby utrzymać oprawkę na środku twarzy pacjentów, czyli w miejscu wygodnym dla ich oczu. Pomaga to pogodzić korekcję wzroku z aktywnym trybem życia Twojego dziecka.

Dlaczego MiraFlex?

MATERIAŁY- oprawki są giętkie, bez części metalowych, wykonane w całości z lekkiego plastiku.
MOSTEK, ZAUSZNIK – anatomicznie zaprojektowany do twarzy najmłodszych.
GUMKA- pomaga to pogodzić korekcję wzroku z aktywnym trybem życia Twojego dziecka.